Головна » 2018 » Листопад » 13 » День доброти у школі
15:54
День доброти у школі

13 листопада у школі пройшли заходи до Всесвітнього дня доброти (World Kindness Day). Символом цього дня вважається відкрите серце. Його намалював французький художник Оріль (Aurele). Цього дня 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту (World Kindness Movement), в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Великобританія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни. У деяких країнах на це свято прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти. 

Як стверджують психологи з університету Квансей Гакуін і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність та інші добрі почуття до людей у ​​конкретних повсякденних справах, не тільки з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично відчувають себе краще, відчувають своє життя гармонійнішим. Більше того, добрі люди менше хворіють і довше живуть, стверджують вчені Мічиганського університету (США). Учені також відзначили, що чуйні люди живуть в середньому на дев'ять років довше, ймовірно, завдяки тому, що у них кращий імунітет і здоровіше серце: коли людина робить щось хороше іншим людям, у неї підвищується рівень лімфоцитів, і розширюються судини. 

Інший "побічний ефект" доброти - вироблення "гормонів задоволення". Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів, відомих як прекрасне природне знеболювальне. Крім того, ендорфіни мають заспокійливий ефект, нейтралізують дію стресу, полегшують депресію. Виявляючи чуйність, ми відчуваємо фізичне полегшення, почуваємо себе менш самотньо, оточення викликає у нас менше неприязні. Нарешті, чуйність супроводжується душевним піднесенням, яке межує з ейфорією, що пояснюється виробленням гормону серотоніну, який регулює наш настрій. 

Цього дня в школі пройшла акція "Від щирого серця даруй доброту", всі учасники навчально-виховного процесу мали змогу ознайомитися із корисними порадами в інформаційному куточку "Серце підкаже... як творити добро".

Класними керівниками проведені Уроки Доброти.

Практичним психологом школи Рожко А.О. для учнів 4 класу проведено тренінгове заняття "Як приборкати власних драконів" з метою формування вміння усвідомлювати власні пріоритети поведінки, вираження почуттів. З учнями 5 класу проведено заняття з елементами тренінгу "Уміння прощати".

Щоб повірити в добро, дитина сама повинна зробити добру справу. Саме цього навчала учнів 3 класу соціальний педагог школи Руденко І.А. на «Уроці Добра».

Фото тут https://photos.app.goo.gl/qpzTfUSBb6korw586

Переглядів: 1364 | Додав: Drogba | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: