ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СВИДІВОЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

26.05.2017 с .Свидівок № 105

 

Про переведення учнів 1-8, 10 класів

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27359, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та рішення педагогічної ради ( протокол № 4 від 26.05.2017)

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести:

    1. Учнів 1 класу

  1. Геня Віталія Андрійовича

  2. Іванченко Валерію Русланівну

  3. Іващенка Богдана Юрійовича

  4. Калюжну Каріну Романівну

  5. Костенка Єгора Віталійовича

  6. Костецьку Поліну Андріївну

  7. Мозенс Катерину Олександрівну

  8. Мізецького Станіслава Володимировича

  9. Перевалу Данила Сергійовича

  10. Перевалу Назара Андрійовича

  11. Прилипка Владислава Сергійовича

  12. Проня Владиславя Юрійовичя

  13. Распутька Максима Олексійовича

  14. Ридуна Давида Сергійовича

  15. Ридуна Максима Станіславовича

  16. Савченка Андрія Валерійовича

  17. Савченка Станіслава Олексійовича

  18. Темченка Ростислава Валентиновича

  19. Тертичного Олександра Олександровича

  20. Тихолоз Анастасію Євгеніївну

  21. Черепенка Павла Сергійович

  22. Харченка Дмитра Сергійовича

  23. Харченко Каріну Михайлівну

  24. Шавердашвілі Іраклія Омаровича

  25. Ширніну Олександру Юріївну

  26. Шульгу Кіру Олександрівну

до 2 класу

 

    1. Учнів 2 класу

  1. Ворону Назара Євгенійовича

  2. Герасимчука Артема Борисовича

  3. Дзябуру Крістіну Андріївну

  4. Журбу Владислава Віталійовича

  5. Іванченка Святослава Руслановича

  6. Іващенка Арсенія Михайловича

  7. Клюквіна Дмитра Сергійовича

  8. Киричек Поліну Андріївну

  9. Кудіна Миколу Івановича

  10. Лукашик Кіру Іванівну

  11. Лущик Анастасію Олександрівну

  12. Лях Марину Володимирівну

  13. Мельник Дар’ю Юріївну

  14. Підберезну Каріну Олександрівну

  15. Овчаренка Данила Сергійовича

  16. Прохватила Данила Сергійовича

  17. Полтавець Алісу Віталіївну

  18. Рожко Іллю Володимировича

  19. Тимошенко Вероніку Олегівну

  20. Федорову Дарю Віталіївну

  21. Шевченка Дмитра Олександровича

  22. Шульгу Богдана Віталійовича

  23. Сермуліс Павла Андрісовича

  24. Щербатюк Анну Ігорівну

  25. Щербину Єлизавету Олександрівну

до 3 класу;

    1. Учнів 3 класу

     1.Баса Артема Сергійовича

  1. Бєляєву Марію Валеріївну

  2. Брюшкова Богдана Юрійовича

  3. Ворону Вікторію Віталіївну

  4. Гульван Діану Олександрівну

  5. Гордієнко Вероніку Сергіївну

  6. Жирну Дарину Олегівну

  7. Жовтобрюха Кирила Валентиновича

  8. Клюквіну Наталію Сергіївну

  9. Коваленка Назара Віталійовича

  10. Косенка Павла Юрійовича

  11. Кудрю Нікіту Олександровича

  12. Кравченко Валерію Русланівну

  13. Матазову Раду Борисівну

  14. Мельника Івана Юрійовича

  15. Підгайного Миколу Олександровичу

  16. Сопілкову Єлизавету Юріївну

  17. Сухаря Богдан Валерійовича

  18. Теслю Олену Віталіївну

  19. Черненко Дар’ю Валентинівну

  20. Шперлова Сергія Олександровича

  21. Харченка Артема Михайловича

  22. Яценка Богдана Федоровича

  23. Яценка Антона Віталійовича

до 4 класу

1.4 Учнів 4 класу

  1. Беляєва Богдана Валерійовича

  2. Бурлаку Каріну Юріївну

  3. Головача Олександра Анатолійовича

  4. Головінова Давида Віталійовича

  5. Демиденка Владислава Ярославовича

  6. Дюжеву Катерину Олександрівну

  7. Жака Максима Володимировича

  8. Жирну Росану Олегівну

  9. Журавля Дмитра Олександровича

  10. Зубаченка Романа Анатолійовича

  11. Клименка Даниїла Вікторовича

  12. Кулика Романа Віталійовича

  13. Лузана Андрія Станіславовича

  14. Лущика Тимофія Олександровича

  15. Мажайлова Евгенія Евгенійовича

  16. Максимишину Ірину Юріївну

  17. Маркіна Максима Евгенійовича

  18. Медведєву Аліну Валеріївну

  19. Морозову Марію Вадимівну

  20. Палкіна Дмитра Олександровича

  21. Платонова Володимира Борисовича

  22. Подлівайлова Мирослава Анатолійовича

  23. Рєчкунову Вікторію Андріївну

  24. Савченко Анастасію Олександрівну

  25. Савченко Вікторію Олексіївну

  26. Саюн Аліну Олександрівну

  27. Сермуліса Тимофія Андрісовича

  28. Тертична Олену Сергіївну

  29. Темченко Єву Валентинівну

  30. Токаренко Аліну Русланівну

  31. Шинкаренка Михайла Миколайовича

  32. Ширніна Дмитра Юрійовича

до 5 класу;

 

1.5 Учнів 5 класу:

  1. Абакумова Олександра Олександровича

  2. Бабака Дмитра Володимировича

  3. Бур’ян Валерію Вадимівну

  4. Глущенка Кирила Андрійовича

  5. Голубець Софію Олександрівну

  6. Іващенко Тетяну Леонідівну

  7. Кабанову Аліну Олександрівну

  8. Кириченко Яну Максимівну

  9. Кудін Марію Іванівну

  10. Кудіна Серафима Івановича

  11. Коваленко Юлію Володимирівну

  12. Липецьку Вероніку Леонідівну

  13. Маркіна Володимира Євгенійовича

  14. Мельника Іллю Михайловича

  15. Омельченко Олександру Тарасівну

  16. Прітченка Назара Станіславовича

  17. Рожко Анну Володимирівну

  18. Сопілкова Ярослава Олеговича

  19. Татарінцеву Оксану Олексіївну

  20. Хлівенка Ростислава Андрійовича

  21. Хромова Павла Олександровича

до 6 класу;

1.6 Учнів 6 класу:

  1. Борисенка Артема Олександровича

  2. Брюшкова Ярослава Юрійовича

  3. Журбу Даниїла Віталійовича

  4. Золотоверхого Олександра Віталійовича

  5. Зубаченка Назара Анатолійовича

  6. Іщенко Євгенію Ігорівну

  7. Калюжного Юліана Сергійовича

  8. Коваленка Ростислава Вадимовича

  9. Руденка Ігора Івановича

  10. Сермуліс Софію Андрісівну

  11. Сермуліса Назара Олександровича

  12. Трохимчука Олександра Дмитровича

  13. Черненко Ірину Вікторівну

  14. Шперлова Олександра Олександровича

  15. Ярошенко Анастасію Павлівну

  16. Яковенка Владислава Івановича

до 7 класу;

1.7 Учнів 7 класу:

  1. Власову Дарину Ігорівну

  2. Вовка Нікіту Олександровича

  3. Жирного Євгенія Ігоровича

  4. Кузьменка Ярослава Васильовича

  5. Киричека Владислава Андрійовича

  6. Коваленко Анастасію Анатоліївну

  7. Колеснікова Владислава Андрійовича

  8. Красовську Дарину Євгеніївну

  9. Крикливу Даниілу Андріївну

  10. Косенка Олександра Васильовича

  11. Кравченка Ростислава Руслановича

  12. Ляха Олександра Володимировича

  13. Медвєдєва Ігоря Валерійовича

  14. Надточій Валерію Валеріївну

  15. Перевалу Максима Андрійовича

  16. Прітченко Аліну Станіславівну

  17. Харичко Юлію Русланівну

  18. Никогда В’ячеслава Сергійовича

  19. Чепурну Валерію Валеріївну

до 8 класу;

1.8 Учнів 8 класу:

  1. Абакумову Вікторію Русланівну

  2. Данильчука Богдана Павловича

  3. Жирну Марину Олегівну

  4. Ковтуна Іллю Юрійовича

  5. Овчатову Олесю Олегівну

  6. Сермуліса Андріса Андрісовича

  7. Смаголя Андрія Анатолійовича

  8. Чеголю Єлизавету Сергіївну

  9. Штейн Аліну Володимирівну

до 9 класу;

 

 

1.9 Учнів 10 класу

  1. Андрущенка Максима Віталійовича

  2. Бєляєва Андрія Валерійовича

  3. Глушко Наталію Григорівну

  4. Журбу Олександра Віталійовича

  5. Зубаченка Богдана Анатолійовича

  6. Кузьменка Дмитра Олександровича

  7. Павленко Марину Віталіївну

  8. Сермуліс Юлію Андрісівну

до 11 класу.