ТВОРЧИЙ ЗВІТ

за результатами першого етапу впровадження

програми  «Сімейна розмова» у Свидівоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Черкаського району Черкаської обласні

ІІ. Вступна частина

Підставою впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» у Свидівоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Черкаського району є наказ по школі від 01.09.2015 № 143 «Про впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної  програми «Сімейна розмова», який було видано на виконання наказу Департаменту освіти Черкаської ОДА «Про впровадження програми «Сімейна розмова у загальноосвітніх навчальних закладах» від 22.04.2015 №71.

Виконавець програми у школі соціальний педагог Руденко Ірина  Анатоліївна. Термін першого етапу впровадження програми у школі – протягом І семестру 2015-2016 навчального року. Цільова аудиторія – учні 7-8 класів та їх батьки.

Метою даної програми є забезпечення  інформування й навчання учнів та їх батьків з профілактики алкогольних проблем в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

Основною ідеєю програми є виховання в учнів ставлення до власного здоров’я  у профілактичній співпраці з їхніми батьками, так як програма спрямована саме на сім’ю, щоб допомогти батькам усвідомити, що головна роль в профілактиці проблем, пов’язаних із вживанням алкоголю належить сім’ї .Програма спрямована на допомогу батькам у таких сферах, як: зменшення ризиків появи алкогольних та інших проблем у дитини та підвищення сімейного захисту від них; поліпшення стосунків між батьками та дітьми, включаючи уміння слухати, ефективно спілкуватися і вирішувати проблеми; забезпечення свідомої дисципліни та підпорядкування сімейним правилам; спостереження за поведінкою і діяльністю дітей у підлітковий період. Адже особистісна безпека дитини ґрунтується на міцному сімейному захисті, який формується з позитивних стосунків між батьками, між батьками і дитиною, тісного взаємозв’язку між усіма членами сім’ї, ефективного діалогу між батьками та дитиною.

Продовження ТУТ   https://www.facebook.com/groups/1578632445735459/

 

Творчий звіт за результатами впровадження програми "Сімейна розмова" у 2015-2016 навчальному році у школі розміщений тут   https://www.facebook.com/groups/1578632445735459/