Впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова»

У 2017-2018 навчальному році у Свидівоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів впроваджено інформаційно-освітню протиалкогольну програму «Сімейна розмова». На базі 7 класу соціальним педагогом школи Руденко І.А. в рамках години соціального педагога впроваджується факультатив «Відверта розмова».

Основна ідея програми – виховати в учнів відповідальне ставлення до власного здоров’я у профілактичній співпраці з їхніми батьками.

Метою даної програми є забезпечення сучасного уніфікованого цілісного інформування й навчання учнів з профілактики алкогольних проблем в умовах загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів.

Одними з основних завдань програми «Сімейна розмова» є:

- формування навичок підтримки здорового способу життя;

- забезпечення цілісного інформування і навчання з питань попередження алкогольних проблем;

- формування навичок особистісного захисту, а саме: протистояння соціальному тиску, відстоювання власної позиції, впевнена поведінка, ефективне спілкування, критичне мислення, самоповага, самоконтроль, прийняття рішення.

28 березня 2018 року з учнями 7 класу проведено заняття "Як сказати "НІ" і не втратити друзів" метою якого було сформувати в учнів навички протистояння в ситуаціях соціального тиску

4 травня 2018 року проведено вихідне анкетування з учнями 7 класу за програмою "Сімейна розмова"